Hakkımızda

Saklı Bahçe

Saklı Bahçe 2002 yılında kurulmuştur. Et ve mangal üzerine hizmet veren Saklı Bahçe 15 dönüm üzerinde yer almaktadır. Etlerimizin tamamı kendi çiftlerimizden temin edilir ve hijyen içersinde sizlere sunulur. Zeytinyağımızıda kendimiz üretmekte olup kısacası sunduğumuz bütün yıyecekleri naturel yollardan üretip sizlere sunuyoruz.

Müessesemiz 15 dönüm üzerinde yer almakta olup bunun içersinde Kapalı salon 300 Kişi Kendin pişir alanı 350 kişi ve bahçemiz 1500 kişi kapasitesinden oluşmakta olup açık alanada servis imkanı sunmaktayız. Müessesemizde çocuklar için oyun alanıda bulunmakta olup çocuklarınızla birlikte keyifli güzel bir yemek yemenizi sağlayabilmek için bütün imkanları oluşturmuş bulunmaktayız.

Görüşler

  • Hakan & Esra
    Çiçek

    Ailemle Çok rahat gidip yemek yiyebildiğim ender bir yerlerden birisi saklıbahçe.

    Bana kendi evime girmiş havası yaşatıyor açıkcası. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse ilgi ve alakaları beni en çok etkileyen unsurlardan birisi olmuştu.

    Çocuklarımla gittiğimde hiç sıkıntı yaşamıyorum mesela çocuklar için oyun alanı ve parkı bile bulunmaktadır. Açıkcası aile ile gezilecek yemek yenilecek bir yer arıyorsanız saklı bahçeyi sizlerede önerebilirim.

En iyi Şeflerimiz

Canan Hayal

Saklı Bahçede çalışmak bana kendı evimdeymişim havası veriyor ve burada çalışmaktan çok mutluyum.

Arzu Kasırga

Saklı Bahçenin benim için apayrı bi yeri var yıllardır hizmet vermekten açıkcası bende çok mutluyum.

Sara Tuna

Saklı bahçede çalışmayı seviyorum çünki burası doğa ile iç içe harika bir ortam burda çalıştığım için çok mutluyum.

Hasan Alp

Yemeklerimi özenle yapıyorum çünkü burda her müşteri ile iç içeyiz havası var burda sıkılmadan neşe dolu bir iş hayatı geçiriyorum.

Sosyal Medya

,

İletişim Bilgileri

Adres:Çavuşbaşı Caddesi No:98 Çekmeköy / İstanbul

Tel:(0216) 641 23 32 - 33 - 641 23 32
Fax:(0216) 641 23 46